Методичний тиждень у Сербичанському НВК

В Сербичанському НВК було проведено методичний тиждень, протягом якого вчителі та вихователі проводили показові уроки, заняття. Кожен атестуючий педагог зумів показати систему своєї роботи, продемонструвати використання інноваційних технологій та ІКТ в навчально-виховному процесі. Члени комісії мали нагоду відвідати уроки в учителя початкових класів — Гордій Іванни Миколаївни, вчителя історії та правознавства Бучацької Ольги Іванівни, заняття у вихователів дошкільного підрозділу – Олійник Емілії Григорівни та Гончар Вікторії Федорівни.

Іванна Миколаївна показала урок читання у 1-му класі, на якому майстерно поєднала різні види і форми робіт, використавши ІКТ. Педагог створювала в процесі навчання проблемні й нестандартні ситуації, використовувала традиційні та інтерактивні методи навчання. Головну увагу звертає на систематичне і міцне засвоєння учнями програмового матеріалу. Ефективно впроваджує в практику технології інтерактивного навчання.

Формуванню  позитивних якостей особистості, самостійності, саморегуляції, наполегливості, працелюбству  приділила увагу Бучацька О.І. на уроці правознавства в 9-му класі. Особливий акцент робила на тому, щоб навчити учнів оволодіти основними уміннями, розвивала в учнів уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, робити висновки.

Вихователі Вікторія Федорівна та Емілія Григорівна продемонстрували використання ігор на заняттях. Педагоги створюють широкі можливості для розвитку розумових здібностей вихованців, пам’яті, логічного  мислення, інтуїції, уяви. Намагалися так організувати роботу, щоб найкраще забезпечити  постійну зайнятість та активність дітей.

Тож хочеться побажати вчителям, вихователям, які атестуються, творчих успіхів на святій і нелегкій педагогічній ниві, талановитих і вдячних учнів, вихованців, справжніх продовжувачів їхньої справи.