«Міні – міс Сокиряни – 2014» визнано Столяр Даринку

12 липня в День міста, вже традиційно відбулася конкурсно – розважальна програма « Міні – міс Сокиряни» . Його організували та провели міська рада та дошкільні навчальні заклади райцентру «Веселка» та «Барвінок».

Цьгоріч взяли участь у конкурсі Ковбасюк Владислава, Столяр Даринка, Бучка Софійка ( ДНЗ № 2 «Барвінок»), Ткач Даша, Степанятова Ангеліна ( ДНЗ №1 «Веселка»).

Юні красуні 5 разів виходили на сцену, демонструючи свої вміння дефілювати в українському вбранні, розказували про себе, розповідали улюблені казки на сучасний лад , ознайомлювали всіх з мрією, яким було б наше місто, якби вони стали мером, захоплювали всіх присутніх українськими піснями та запальними танцями.

Підготовка до конкурсу тривала більше місяця. Працювали всі: завідуючі, методисти, музичні керівники, вихователі, батьки. Але найбільших зусиль доклали маленькі дівчатка, які по дорослому віднеслися до проведення заходу  і показали  найкращі свої вміння.

Переможницею конкурсу « Міні – міс Сокиряни» 2014 року стала Столяр Даша – вихованка дошкільного навчального закладу № 2 « Барвінок». Вона з перших хвилин зачарувала всіх своєю артистичністю, пластикою, вмінням співати пісні та декламувати вірші. Казка « Царівна жаба», яку Даша розіграла з своїм батьком була сприйнята неймовірно гучними оплесками та сміхом до сліз. Впевненості Даринці додавали троїсті музики та гурт « Веселі бабусі» з             с. Василівка.

Всі учасниці конкурсу на сцені почувалися впевнено, як справжні артисти з посмішками , бо знали, що кожна із них гідна звання переможниці.

Корони, подарунки від міського голови та колективів дошкільних закладів отримали всі учасниці , а також  стрічки з титулами :

«Віце міні – міс Сокиряни» – Ткач Даша

«Міні –міс артистичність» – Ковбасюк Владислава,

«Міні – міс глядацьких симпатій» – Бучка Софійка,

«Міні – міс неповторність» – Степанятова Ангелінка.

Організатори заходу щиро вдячні батькам за допомогу та підтримку в проведенні конкурсу.

Конкурс підтвердив, що в нашому місті живуть справжні красуні і розумниці.

В добрий час, юні красуні !!!

 

  1. надя коментує:

    класно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 1 =