Містичні дзеркала, прекрасна кухня і яблука, за якими «полює» Європа: чим туристів вразить Буковина
2790636-original

Зимова пора — не завада для любителів подорожувати Україною. Вибиратися у різні регіони можна не лише під час відпусток і новорічно-різдвяних свят, а й на вихідних. Найбільш зручно вирушати у такі тури на авто. Це дозволяє самостійно організувати маршрут та свій особистий графік.
Gazeta.ua продовжує спецпроєкт, у якому розповідаємо про автомобільні подорожі Україною. В першому репортажі йшлося про історичні пам’ятки, цікаві локації, древні маєтки і старовинні церкви Чернігівщини. Для другої поїздки ми обрали Чернівці – одне із найвідоміших туристичних міст України, яке знаходиться за 40 км від кордону з Румунією. Розкажемо про тамтешні пам’ятки та порадимо маршрут, котрий допоможе якнайкраще ознайомитися не тільки з обласним центром, а й із частиною Буковини.
У подорож ми поїхали на автомобілі Volkswagen, який орендували у першому українському центрі каршерінгу Getmancar. Компанія дає змогу взяти машину у користування через однойменний мобільний додаток на необхідний вам термін. Для оформлення оренди потрібно у застосунку вказати особисті дані та завантажити фото документів. Потім достатньо знайти вільне авто на мапі, відкрити його з допомогою додатку та відправитися у подорож. Усі документи на транспорт будуть в салоні.