Святковий настрій і всеперемагаюча віра в майбутнє – така атмосфера відзначення Дня Незалежності на Сокирянщині (ФОТО)

Яскраві кольори миру, надії та світлої віри були присутні на урочистостях 24 серпня у Сокирянах. Центральна площа заповнена усміхненими та щирими людьми. Дзвінка пісня і добре вітальне слово додали усім учасникам свята бадьорості і завзяття.

Розпочались урочистості з церемонії покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та Братської могили в місті Сокиряни. Традиційно священнослужителі православних церков району провели святкове богослужіння, а також Молитву за Україну та невинно загиблими захисниками Батьківщини.

Привітали жителів району з Днем Незалежності України голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк.

Звертаючись до учасників урочистих заходів, Василь Козак зазначив, що яким би не був формат відзначення Дня Незалежності, 24 серпня – особлива, урочиста, історична та пам’ятна дата для всіх українців. «Суверенітет і незалежність – це колосальна відповідальність перед історією нашої держави, перед нашими героїчними предками і перед нашими нащадками. Це велика відповідальність перед самим собою!», – зазначив Василь Васильович. Голова районної ради Василь Козак подякував всім, хто толерантно і виважено творить історію України, забезпечує процвітання та розвиток рідного краю.

«Тільки разом ми не зупинимося перед викликами часу, перед труднощами, спільно та злагоджено вирішимо будь-які проблеми», – зауважив Василь Васильович. Він побажав жителям району міцного здоров’я, сімейного затишку, добра і благополуччя.

Привітала громаду Сокирянщини з визначним національним святом голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк. Ірина Валеріївна побажала взаєморозуміння, мирного неба, достатку та процвітання.

З нагоди відзначення 29-ї річниці Незалежності України представників різних сфер життєдіяльності району відзначено почесними грамотами Чернівецької обласних державної адміністрації та ради, Сокирянської районної державної адміністрації та районної ради. Почесні відзнаки також отримали юні жителі Сокирянщини – за досягнення у сфері спорту та творчості.

Окрім того, на території районного освітньо-мистецького центру діяли творчі майданчики: народознавчий простір «Наша хата – на добро багата», молодіжний простір «Бібліотека під відкритим небом», містечко майстрів Сокирянщини, смачне свято українського борщу, дитячий майданчик розваг, які всі бажаючі мали можливість відвідати.