Молодіжна рада при Сокирянській міській раді починає активно функціонувати

29 вересня 2021 року, відбулось перше, установче засідання Молодіжної ради при Сокирянській міській раді. До участі у засіданні консультативно-дорадчого органу долучився голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, Сокирянський міський голова Василь Козак, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко.

На порядок денний були винесені питання щодо обрання керівного складу ради, зокрема голови, заступника та секретаря. Йшлося й про призначення відповідальних осіб щодо розробки Плану діяльності молодіжної ради до кінця поточного року.

В ході засідання міський голова Василь Козак поспілкувався з молоддю та зазначив на визначенні проблем громади, які турбують підростаюче покоління.

«Зі свого боку міська рада всіляко сприятиме реалізації ініціатив членів молодіжної ради та враховуватиме думку молоді у розбудові громади» – зауважив Василь Васильович.

Про підтримку з боку обласної ради говорив голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко. Олексій Сергійович зазначив, що у Сокирянської громади є велика перспектива для розвитку різноманітних напрямків, основне – бажання молоді створити щось значиме та потрібне для жителів краю.

Обговорили учасники зустрічі і питання стратегії розвитку громади. Як наголосив начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та комунальної власності Андрій Маркевич, є чимала кількість конкурсів та грантів, в яких може брати участь не тільки міська рада, а й громадські організації та молодь. Андрій Миколайович закликав членів молодіжної ради висловити свої пропозиції щодо бачення формування Стратегії розвитку громади.

Нагадаємо, що Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган при Сокирянській міській раді, утворений для сприяння участі молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики у громаді.