МОТИВУВАТИ, ВСЕЛЯТИ ВІРУ І НАБЛИЖАТИ ОМРІЯНУ ПЕРЕМОГУ

Гідроенергетика багатогранна, наче спектр, який особливим випромінюванням і відбиттям гуртує людей неординарних, талановитих, небайдужих, відданих і здатних творити енергію добра навколо себе. Недарма професіонали цієї галузі, виконуючи свої посадові обов’язки, водночас беруть активну участь у громадському житті, відкриваючи свої нові риси характеру та уміння, а надто – у важкий воєнний час.

Тож і на пошанування від колег-захисників та влади заслуговують недарма. Так працівників Дністровської ГАЕС було відзначено на урочистостях з нагоди Міжнародного дня волонтера. Керівництво Новодністровської міської ради відзначили наших співробітників подяками. За активну різнопланову волонтерську діяльність, небайдужість, доброчинність, вагомий внесок у справу Перемоги, підтримку Збройних сил України слова вдячності линули на адресу колективу станції на чолі з директором Василем Суботою, а також за особисту участь у волонтерському русі відзнаки отримали інженери ЦТАЗЗ Павло Турець та ВМТЗ Євгеній Мардар, а також прибиральниця гідроцеху Валентина Максимчук.

Укотре зігріла аудиторію своїм неймовірним співом інженер групи землеустрою Крістіна Голенок.

Ось так енергетики продемонстрували, що уміють не тільки майстерно працювати кожен на своєму робочому місці, а й мотивувати, вражати, допомагати, вселяти віру і наближати омріяну Перемогу!

Пресслужба Дністровської ГАЕС