Музейна справа: виховуємо патріотів

Важливість і роль національно-патріотичного виховання на теренах розбурханого й навіть розтерзаного українського сьогодення усвідомлюється і дорослими, і малими кардинально в іншій філософській площині…
Саме тому відрадно, що така тема зустрічі за круглим столом у Мистецькій залі у контексті призначення музеїв об’єднала 3 червня з ініціативи директора Новодністровського історичного музею Г. О. Разгонюк не просто представників влади, працівників освіти й культури і безпосередньо музейників, а, що важливо, давніх і добрих сусідів – фахівців Сокирянщини та міста енергетиків.

Своїми думками ділилися начальник відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради С. М. Лазаренко, начальник відділу культури Сокирянської РДА   Р. А. Горн, директор і берегиня Новодністровського міського музею, невтомний ініціатор багатьох зустрічей та мистецьких заходів Г. О. Разгонюк,  директор Сокирянського історичного музею О. Д. Чорний,  шанований земляками літописець історії рідного села Ломачинці  М. М. Шундрій.
Із неабияким інтересом слухали учасники зустрічі презентацію виставки «Історія геральдики Буковини», яку представляли вихованці гуртка «Бісероплетіння» ПНЗО «Школа мистецтв» та їхній талановитий і креативний керівник О. В. Трофанюк.

На завершення С. М. Лазаренко озвучила спільне звернення від учасників, а Р. А. Горн пообіцяла, що наступна зустріч колег на Сокирянщині довго не забариться. Фінальне ж фото ще довго нагадуватиме про приємну атмосферу спілкування в оточенні небайдужих до історії рідного краю людей.
Інна ГОНЧАР

Повідомляє http://novod.info/

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 5 =