Ми спільно несемо відповідальність за життя та здоров’я учасників освітнього процесу…

Днями, відбулася онлайн-нарада з керівниками органів управління у сфері освіти територіальних громад Буковини під головуванням Оксани Сакрієр, директорки Департаменту освіти і науки ЧОВА.

Пріоритетною темою засідання стало питання безпекового компоненту у закладах освіти. Оксана Леонидівна звернула увагу на стан облаштування укриттів, забезпечення внутрішнім та зовнішнім відеоспостереженням, тривожними кнопками та охоронною сигналізацією, наявність класів безпеки.

«Ми спільно несемо відповідальність за життя та здоров’я учасників освітнього процесу. Тому необхідно консолідувати зусилля і продовжувати віднаходити шляхи, які допоможуть покращити умови перебування учнів в укриттях, забезпечать можливість захисту території освітнього закладу, мінімізують ризики виникнення надзвичайної ситуації у школах, садочках, позашкільних закладах» – зазначила Оксана Сакрієр.

Нарада відбулася за участі фахівців Державної служби якості освіти у Чернівецькій області, які окреслили основні аспекти діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів із питань освіти як частини державної політики щодо забезпечення якості освіти

Оксана Сакрієр подякувала керівникам органів управління у сфері освіти територіальних громад за пророблену роботу та наголосила на необхідності партнерських взаємин як умови забезпечення якості освітнього процесу.