Ми – сильна, непохитна та волелюбна нація!

З початку повномасштабного російського вторгнення українські військові продовжують протистояти рашистській агресії. Зі свого боку, ми, в тилу, намагаємося забезпечити їх всім необхідним, аби хоч трошки полегшити становище наших захисників. Ми розуміємо, що на лінії фронту кожна хвилина може вартувати життя, і тому важливо, аби медики могли безпечно й в максимально стислі терміни евакуйовувати поранених із зони бойових дій та надавати їм необхідну медичну допомогу.

В рамках чергової гуманітарної допомоги, працівники Сокирянського вищого професійного училища долучилися до збору коштів для придбання карети швидкої медичної допомоги, яка буде передана для потреб Збройних Сил України. В тісній співпраці із жителями сіл Михалкове, Непоротове та Галиця колектив училища взяв участь у придбанні автомобіля, а також долучився до здійснення ремонту ходової частини та його технічного обслуговування з метою якісної підготовки до виконання своєї місії. На додачу, працівниками закладу було зібрано також продовольче «начиння» карети швидкої допомоги: продуктові набори, засоби особистої гігієни, шкарпетки та необхідні медичні засоби первинної допомоги. Прагнення також долучитись для надання допомоги нашим захисникам продемонстрували й мешканці села Коболчин, яку організував староста Іван Яхневич. Продуктові набори від коболчинців теж допоможуть нашим захисникам наблизити Перемогу!

Для надання всебічної допомоги ЗСУ та постраждалим від війни регіонам України щоденно працює уся Сокирянська територіальна громада!

Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим за допомогу, активну позицію та щирий внесок у перемогу!

Ми обов’язково переможемо! Побудуємо оновлену країну! Адже ми – сильна, непохитна та волелюбна нація!

Разом ми сила! Разом до перемоги!

Слава Україні!!!