Михалківські школярі продемонстрували найкращі результати у спортивно-військовому триборстві

Днями на Сокирянщині відбулись змагання з військово-прикладного триборства серед учнів навчальних закладів району. У випробуваннях взяли участь 12 команд. Організацією та проведенням заходу опікувалась Сокирянська районна організація товариства сприяння обороні України. Почалося свято урочистим шикуванням всіх учасників змагань. Зі словами привітання звернувся до молодих людей Анатолій Максимчук. Він наголосив на тому, що любити рідну землю, шанувати та захищати свою державу повинен кожен громадянин, а військово – патріотичне виховання молодого покоління українців – це одне з найважливіших завдань держави. Ті навики зі стрільби, володіння зброєю, обов’язково стануть в нагоді їм у майбутньому.

Далі учасники розділилися і приступили до змагань. Відразу лідерство захопили вихованці Михалківської загальноосвітньої школи. Вони влучніше стріляли, швидше виконували вправи з одягання протигазу та були краще підготовлені фізично. Відтак у всіх особистих та командних заліках михалківчани здобули перше місце. Друге місце у командному заліку триборства здобули вихованці Шебутинецької ЗОШ, учні Сокирянської першої школи – на третьому місці. У вправі зі стрільби з пневматичної зброї срібні нагороди  – у представників первинної організації ТСОУ Вашковецької школи, бронзові – Шебутинецької. Найбільше раз виконали вправу зі згинання та розгинання рук, після михалківчан, гвіздівчани та селищанці.

Найвлучнішим на змаганнях був учень Михалківської школи Гонза Євген, крім того, Женя найшвидше одяг протигаз, а от його односельчанин Жук Ілля найбільше разів віджався від підлоги.

  1. Вадим коментує:

    Ще коли мені було мені 20, а ріст на той час близько 186см, представився учасником Сергійом з 9 класу від школи села ххх, розібрав і склав калаша, по приколу так,аби скласти, пострілляв з воздушки, щей грамоту якусь дали…ось так можна пройти лівив людям на охороняючий обєкт. Порядок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

63 + = 70