На агроярмарку “Буковинська осінь – 2015” найдешевшими були курячі яйця

На територіїї кінно-спортивного клубу “Троя”, що у Реваківцях Кіцманського району, вже вп’яте відбувся обласний агроярмарок “Буковинська осінь-2015”. Участь у ньому взяли десятки сільгосппідприємств та фермерів з усіх районів краю, а також з Івано-Франківщини, Хмельниччини, Тернопільщини й Закарпаття.

Розмаїття продукції вражало, але найбільше люди купували курячі яйця птахофабрики “Іза”, що у Репужинцях Заставнівського району. Бо коштували вони по 1,45 гривні за штуку, тоді як в магазинах та на базарах їх вартісь 1.8 – 2 гривні. Інша ж продукція була дорогою. Приміром, овеча бринза вартувала до 100 гривень за кілограм.

Ціни “кусалися”, мабуть, тому, що врожай городини цього року був невисоким. Можна було придбати також дорідних курей, кролів, худобу, коней, не кажучи вже про молочну продукцію, мед, рибу. Широко було представлено народні ремесла, зокрема, вишивку. Збирали й пожертви для воїнів АТО. А ще працювали дитячі атракціони, можна було й покататися верхи на конях. На імпровізованій сцені виступали художні аматорські колективи.

– Такі ярмарки – реальна нагода зустрітися з колегами, обмінятися досвідом, – каже Петро Колісник, фермер зі Сторожинеччини. – Приміром, познайомився з пасічником з Мигового Вижницького району, який утримує бджіл у багатокорпусних вуликах на українській рамці. Це нагадує дупло, тобто такий спосіб пасічникування є найбільш сприятливим і ефективним у карпатських умовах. Отже, ярмаркування для мене не було даремним.

Повідомляє Молодий Буковинець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =