На базі ЗЗСО I-III ст. № 1 м. Сокиряни, відбулось урочисте відкриття «Класу під відкритим небом»

13 вересня, на базі ЗЗСО I-III ст. № 1 м. Сокиряни, відбулось урочисте відкриття «Класу під відкритим небом» – це екологічно-безпечний освітній простір, який є особливо актуальним у часи пандемії. Метою даного об’єкту є створення сучасного освітнього простору під відкритим небом, підвищення мотивації до навчання та зниження показників захворюваності серед учнів школи. Участь в події взяв Сокирянський міський голова Василь Козак, секретар Сокирянської міської ради Любов Степаненко, начальник відділу освіти Галина Рябко, директор КП «Сокиряни-благоустрій» Ігор Маковей, директори ЗДО №1 і № 2 м. Сокиряни, Тетяна Герасимчук та Ганна Гладка, головний редактор газети «Дністрові зорі» Валентина Гафінчук.

Директор ЗЗСО I-III ст. № 1 м. Сокиряни – Олексій Козловський, подякував за сприяння та допомогу у будівництві класу під відкритим небом, безпосередньо Чернівецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства в особі – Василя Гончара та Сокирянському лісгоспу – Олександру Чебану, небайдужим батькам учнів школи, техпрацівникам закладу, відділу освіти Сокирянської міської ради, директору КП «Сокиряни благоустрій» Ігору Маковею за залучення працівників та особисто, за фінансову підтримку міському голові Василю Козаку.

З вітальним словом до присутніх звернувся Сокирянський міський голова Василь Козак, побажав дітям легкого та успішного навчання, подякував директору закладу за ініціативність у створенні нових проєктів, зазначив, що і надалі планується розвивати сферу освіти по всій території громади.

Галина Рябко, також подякувала всім, хто був залучений у створенні екологічного освітнього простору та побажала учням закладу мирного неба, хорошого навчання та здоров’я, яке так необхідне у наші часи.

Після урочистих виступів, отець Іван Свято – Успенського храму м.Сокиряни освятив клас, прочитав молитву та подарував закладу ікону, що забезпечить духовний захист освітян та успішне навчання.

На завершення заходу, на території школи, директором закладу та міським головою, символічно був посаджений кущ калини.