На Буковині проходить Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках щорічного профілактичного заходу, ініційованого МВС України, працівниками ДАІ Буковини підготовлено план дій на період з 9 по 15 листопада 2015 року.

Йдеться про широку роз’яснювальну роботу серед населення, пропаганду безпеки дорожнього руху в навчальних закладах, організацію акцій, що привертають увагу громадян до важливої актуальної теми, повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області.

Зокрема, впродовж Тижня БДР передбачається проведення цільових профілактичних заходів у навчальних, дошкільних закладах області “Дитина-пасажир”, “Захистись — засвітись”, “Живи цікаво і безпечно”, тренінгів з надання першої долікарської допомоги під час дорожньо-транспортної пригоди під гаслом “Знаю, вмію, врятую”.

У навчальні програми загальноосвітніх навчальних закладах включено Уроки з тематики безпеки дорожнього руху “Безпека на дорозі – безпека життя”.

Працівники ДАІ візьмуть участь у загальнодержавній акції “Здай кров – врятуй життя” із здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах.

Передбачається  також проведення поминальних молебнів до Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

 

 

повідомляє  Молодий Буковинець