На Сокирянщині обговорювали ситуацію в районі та можливих кандидатів на посаду голови РДА

Стурбовані подальшою долею району сотні представників населених пунктів і трудових колективів зібрались вчора у приміщенні будинку народної творчості та дозвілля для обговорення ситуації, що склалася в державі та, зокрема, на Сокирянщині. Ініціювала  зібрання  Громадська рада,  створена при районній державній адміністрації, до складу якої увійшли очільники громадських організацій району. У зборах взяли участь близько 500 людей  майже з усіх сіл та міста району.

Всі охочі мали змогу вільно висловити свою думку, запропонувати шляхи подальшого розвитку. Більшість виступаючих наголошували на тому, що район не може бути без керівника: –  має бути господар, який би дбав про Сокирянщину. І головне – керівник райдержадміністрації має бути місцевим, який би  володів ситуацією в районі,  тенденціями його соціально – економічного  розвитку.

Першим наважився взяти слово голова районної спілки воїнів інтернаціоналістів, активіст Майдану, комендант Українського дому Якушевський Олексій.

Продовжуючи ветерана-афганця, молодий спеціаліст-садівник, депутат районної ради Ярослав Федоришин надав пропозицію запропонувати громадськістю району керівництву області та держави призначити головою Сокирянської РДА молоду незаангажовану людину з баченням стратегії  розвитку, з активною позицією у відстоюванні інтересів громади, а саме Богдана Миколайовича Банчука. У підтримку перспективного михалківчанина висловились його вчителька Світлана Мазур та директор Романковецької гімназії Валерій Степаненко.

Свою позицію висловив місцевий підприємець, активіст партії «Удар» Ігор Гангал.

Звертаючись до присутніх, Богдан Банчук подякував за довіру та сказав, що намагатиметься зробити все, аби її виправдати.

Після активного обговорення кандидатура Богдана Миколайовича була підтримана майже одноголосно (2 утрималися). Також учасники затвердили текст резолюції, який узагальнила головуюча на зборах, депутат райради Ніна  Олексіївна Бурдинюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 45 = 55