На Сокирянщині введено стан надзвичайної ситуації регіонального рівня
62625

У п’ятницю, 7 червня, Чернівецький обласний штаб техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні розглянув заходи ліквідації  наслідків стихії. Як повідомляє Чернівецька ОДА, найбільше постраждали від опадів зливного характеру упродовж останніх тижнів у 4 районах області – Сокирянському, Новоселицькому, Сторожинецькому та Вижницькому. У цій місцевості зафіксовано підтоплення обійсть, зриви переходів, вихід води на дорогу, зсуви тощо.

На Сокирянщині внаслідок стихії у Василівцях, Ожевому та Кормані підтоплено житлові будинки та господарські споруди – 2 індивідуальних житлових будинки зруйновані.

Також пошкоджено гравійне дорожнє покриття у Шебутинцях, Василівцях, Кормані, Лопатовому, Кулішівці, Михалковому, Романківцях, Сокирянах і Коболчині, всього –  34,5 км.

Детально проаналізувавши всі наведені факти,  члени комісії прийняли рішення – ввести  стан надзвичайної ситуації регіонального рівня у чотирьох районах  Чернівеччини.

Наразі органи виконавчої влади та місцевого самоврядування Сокирянщини активно формують та узагальнюють кошториси для відшкодування втрат. Попередньо визначено збитки, нанесені надзвичайною ситуацією  на  суму  21 679 тис. грн.