На Сокирянщинні поменшає вибоїн на дорогах

Колектив підприємства «Філія Сокирянський райавтодор» намагається своїми силами та засобами зберегти в належному стані дорожнє покриття на території району. Як повідомив керівник автобудівельників Василь Бучацький, нажаль, фінансування підприємства у ниньошньому році вкрай мізерне,  замовлень майже не має. Відтак оплата праці автодорівців бажає бути кращою. Підприємство полишають досвідчені фахівці, а молодь не спішить працювати за «копійки». Відтак в надскладних умовах, заручившись підтримкою енергетиків та будівельників райавтодорівці самотужки розпочали ліквідовувати аварійні вибоїни на автошляхах державного значення  Сокирянщини. Вже проведені роботи на ділянці Новодністровськ – Грибок, встановлено більше 250 метрів асфально-бетонної суміші і закрито набільші ушкодження автодороги.  Наразі  розпочато ремонт дорожнього полотна з Сокирян до села Грубна. Планується встановити у найкоротші терміни до 600 тонн асфальту.

Покращилась ситуація і з виплатою заробітної плати працівникам райавтодору. Адміністрація підприємства доповіла що нещодавно виплачено заборговану платню за травень і червень нинішнього року.

  1. шофер коментує:

    і правильно молодь та досвідчені не спішать на такі підприємства-бо такі як бучацький при пенсії за 3000грн та заробітній
    платі від 4000грн ще довго будуть вигризати молодих та досвідчених…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 1 = 3