Набрав чинності порядок формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції

Нещодавно в «Офіційному  віснику України»  № 95 опубліковано Наказ Міністерства фінансів від 30.10.14 №1089 «Про затвердження Порядку формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції».

Згідно з документом, волонтер АТО це – фізична особа-благодійник (громадянин України або іноземець чи особа без громадянства, яка перебуває в Україні на законних підставах), яка досягла вісімнадцятирічного віку, провадить волонтерську діяльність на добровільній та безоплатній основі, внесена до Реєстру волонтерів антитерористичної операції (далі – Реєстр).

Реєстр волонтерів АТО – база даних, яка містить інформацію про волонтерів АТО. Реєстр ведеться Державною фіскальною службою України, і певні відомості з нього будуть доступні на на офіційному веб-сайті ДФС України (www.sfs.gov.ua).

Для включення до Реєстру фізособа-благодійник подає до органу ДФС заяву та інші необхідні документи (особисто, поштою або через представника). У заяві вказується категорія (категорії) фізичних осіб, на користь яких надається благодійна допомога. Також вказується дата початку здійснення діяльності в якості волонтера АТО (не раніше 21 листопада 2013).

У разі відсутності підстав для повернення документів на доопрацювання орган ДФС зобов’язаний протягом одного робочого дня з дня отримання заяви включити особу до Реєстру.

Якщо в даних волонтера АТО відбулися зміни, він зобов’язаний протягом 30 календарних днів після виникнення змін подати до органу ДФС відповідну заяву з позначкою «Зміни» в такому ж порядку, як і при включенні до Реєстру.

Виключення волонтера АТО з Реєстру здійснюється також на підставі заяви.

Ознайомитись з повним текстом документу можна на сайті Верховної Ради України за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1471-14

 

Заступник начальника-

начальник Новодністровського

відділення   ОДПІ                                                               А.М.Заришняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 5 = 10