Надходження єдиного податку до місцевої казни Сокирянщини зростають

За січень – травень 2014 року платники єдиного податку Сокирянського району та м.Новодністровська сплатили до бюджету  майже 1,8 млн.грн. За словами виконуючої обов’язки начальника Сокирянської  ОДПІ  ГУ Міндоходів у Чернівецькій області Алли  Заришняк, це на 154,5 тис.грн. або на 9,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Вагома частка з цієї суми сплачена фізичними особами – підприємцями – 1427,2 тис.грн.. Від спрощенців – юридичних осіб – до бюджету надійшло 331,5 тис.грн. Із загальних надходжень майже половину суми , а це 788,9 тис. грн. поповнили місцеву скарбницю «єдинщики» м.Новодністровська.

Спрощенці мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, до того ж за власним рішенням протягом року можуть змінювати групу або ставку податку.

Крім того, для спрощення документообігу з 2014 р. платникам податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку вже не видаються. Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку, який діє до внесення змін до реєстру.

В.о.начальника  ОДПІ                                   А.М.Заришняк  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

62 + = 70