Надходження податку з доходів фізичних осіб у нинішньому році зросли майже на 4 млн. грн.

За десять місяців 2014 року суб’єкти господарювання, які обслуговуваються в Сокирянській об’єднаній державній податковій інспеції, сплатити до бюджету 36,5 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. При цьому кожна друга гривня податку надійшла від платників міста Новодністровськ.  В порівнянні з відповідним періодом 2013 року надходження збільшились на 3,9 мільйони гривень. У минулому році сума сплаченого податку на доходи фізосіб становила – 32,6 мільйон гривень.

Зі слів фахівців відділу доходів і зборів з фізичних осіб об’єднаної інспекції, лише у жовтні нинішнього року місцеві скарбниці Сокирянщини та Новодністровська поповнились на  4,2 мільйони гривень ПДФО. Слід зазначити що індикативні показники з податку на доходи фізичних осіб виконано на 111,8 відсотка, тобто додатково мобілізовано майже пів мільйона гривень.

Податок з доходів  фізичних осіб є одним з головних бюджетоутворюючих податків місцевих громад Сокирянського району та міста Новодністровська. Так, надходження цього податку займають майже 80,7 відсотки усіх надходжень до місцевих бюджетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 55 = 65