Найновіша церква на Сокирянщині уже вдруге організувала храмове свято на честь ім’я святого Пантелеймона цілителя

Ще одне храмове свято на честь цілителя Пантелеймона тепер урочисто справляють у новозбудованій унікальній церкві поблизу Ломачинець в урочищі «Вишнева».

У суботу 9 серпня відзначено першу річницю створення на мальовничому березі Дністра літнього православного оздоровчого центру для дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування, важкохворих інвалідів, якими опікується Банченський монастир і особисто його настоятель, вікарій Буковинської єпархії отець Михайло Жар. Його вихованці, а їх є більше 300, із задоволенням позмінно, приїжджають до Дністра, відпочивають, оздоровлюються, дотримуються всіх церковних постулатів і молитвенних правил , адже славні майстри у короткочасні терміни звели для юних та їх наставників дерев’яний православний храм, який освячено на честь Пантелеймона цілителя. Святий допомагає діткам ставати на ноги, відчувати повноту життя, тому такі щирі і все хвальні молитви звучали 9 серпня у храмі. Святкову літургію вчесть цілителя очолив сам єпископ Банченський Михайло Жар.

З самого ранку сюди з’їхалися священнослужителі зі всієї області. Близько 500 вірян ледве вміщувала церква. Ангельські дитячі голоси церковного хору доповнювали високу мить єднання з Богом. Святкова літургія зачарувала всіх єдиним звучанням добра, любові та миру. Усі з приємністю сприймали добре слово настоятеля Банченського монастиря Михайла Жара:

Присутніх на святі щедро пригостили за традиційно багатими храмовими столами  під відкритим небом, на здоров’я, на добро, в ім’я любові.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

89 + = 99