Народний аматорський хор «Любисток» будинку народної творчості та дозвілля с. Коболчин став центром для проведення семінару-практикуму керівників клубних установ району

Таких дружніх  самобутніх колективів хорового співу, дійсно великої скарбниці українських традицій, справжніх ентузіастів та хранителів духовної спадщини краю, мабуть, не так і багато. Цей творчий колектив знає Україна. Тому саме у Коболчині проаналізовано роботу діючих вокально-хорових колективів та окреслено основні завдання щодо покращення їх діяльності. Наголошено на необхідності постійного оновлення репертуару, проведення творчих звітів колективів перед населенням, організації виїзних концертів, дотримання сценічної культури тощо.

Практичні заняття для учасників семінару провів керівник народного аматорського хорового колективу «Любисток» БНТД с.Коболчин, заслужений працівник культури України, директор районного музею гончарства Іван Іванович Гончар. Він розповів про досягнення колективу за останні роки, підбір репертуару, показав методику роботи з хором.  Учасники «Любистку» виконали нові твори, над якими нині працює колектив, показали свою майстерність, заспівавши пісні, які є в репертуарі вже не один рік.

Як повідомляє начальник відділу культури райдержадміністрації, йшлося також про фінансово – господарську діяльність клубних закладів, економне та раціональне використання бюджетних коштів, проведення весняного огляду закладів культури та їх підготовки  до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015рр., організацію та проведення районного етнофестивалю народної творчості «Джерела наших оберегів».

Фото з сайту Сокирянської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 79 = 83