Наші футболісти дружно готуються до серйозних випробувань!

Вперше в історії незалежності України, сокирянська команда братиме участь в Чемпіонаті Чернівецької області з футболу! В зв’язку з цим, ведеться активна підготовка по дотриманню регламенту даних змагань, зокрема реконструкція футбольного газону та центрального міського стадіону в цілому.

За підтримки ТОВ «Торговий дім «Велес Трейд»», Державної пожежно-рятувальної частини №8, ТОВ «Мехтрансбуд»,  ВПУ №23, Сокирянської районної ради та Сокирянської  міської об’єднаної територіальної громади, проведені ремонтні роботи (ґрунтування, полив, посів футбольного газону) на футбольному полі міського стадіону.

Згуртовані, зіграні, об’єднані волею до перемоги, колектив любителів шкіряного м’яча району злагоджено працюють над технікою результативної гри – відпрацьовують основні елементи успішного ведення м’яча, передачі та точного влучання у ворота суперника.

За тренуваннями та під час ігор наших спортсменів можна побачити на різних футбольних майданчиках в м. Новодністровськ, на Хмельниччині, Вінниччині. А поруч з ними – надійний тренер – Олександр Васильович Богачук.

Просимо мешканців та гостей міста не займатись спортом на футбольному полі міського стадіона. Вибачте за тимчасові незручності.