Небайдужі жителі с.Коболчин, за власні кошти придбали для потреб армійців автомобілі

Триває повномасштабна російсько-українська війна. Сьогодні найважче доводиться нашим захисникам, які і вдень, і вночі тримають небо над нами. Тож Сокирянщина не втомлюється підтримувати воїнів, які щоденно, щохвилини виборюють для України світле майбутнє.

Зокрема, не залишились осторонь потреб української армії небайдужі жителі села Коболчин, які за власні кошти придбали для потреб армійців автомобіль.

Місцеві майстри привели транспортний засіб до належного технічного стану і пофарбували. Найближчим часом автівку доставлять для потреб одного із підрозділів захисників на Донецькому напрямку.

Ще один транспортний засіб, наданий старостою села Іваном Яхневичем, попрямує на допомогу до земляків, які захищають рідну землю на Харківщині.

«Дякую кожному, хто долучився до потрібної справи. З таких кроків і формується величезна незламність нашої України» – зазначає міський голова Василь Козак.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто у будь-який спосіб приєднується до підтримки наших захисників!

Сьогодні хлопці у важких умовах виборюють наше майбутнє, тож хай автомобілі надійно служать військовослужбовцям і допоможуть пришвидшити перемогу!

Сильні разом!