Незважаючи на важкі часи, життя триває!

Прекрасне квітування весни наповнює нас надією та вірою у Перемогу! Саме 19 травня, в День Вишиванки, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти №2 «Барвінок» зібрався на засідання підсумкової педагогічної ради, яке проведено на свіжому повітрі у розмаїтті вишитих рушників та іншої національної атрибутики. Всі присутні були у вишиванках та з патріотичним настроєм.

Під час засідання спеціалістами ЗДО – практичним психологом Гуменною Н.В., вихователем – методистом Кузик М.М., вчителем – логопедом Гавдюк Л.О., старшою сестрою медичною Стасів Р.А. було оголошено результати роботи з дітьми за навчальний рік. Педагоги обмінювалися досвідом своєї роботи, активно включалися до обговорення, інформували, аналізували, звітували про власні здобутки.

При обговоренні, всі присутні зійшлись на думці про те, що слід особливу увагу і надалі, звернути вирішенню завдання освітньої лінії «Мовлення дитини», показники якої нижчі від інших освітніх ліній БКДО. Незважаючи на корективи, які внесли в роботу закладу карантинні обмеження та введення воєнного стану , колектив закладу був згуртований, працьовитий, спроможний виконати будь-які поставлені перед ним завдання.

Радою ухвалені рішення, виконання яких, допоможе покращити в групах сучасний розвивальний простір з усіх освітніх ліній, що сприятиме розвитку природних сил дитини, реалізації її потенційних можливостей, збагаченню міцними життєвими знаннями і п рактичними навичками згідно вимог БКДО та програми розвитку «Дитина».

Директор закладу Гладка Г.С. у своєму виступі детально оцінила діяльність педагогічного колективу, відзначила, що обрані форми і методи, об’єднані зусилля адміністрації та педагогічного колективу, позитивно впливає на результативність роботи з дітьми та досягнення мети і висловила подяку всім, хто причетний до освітньо-виховного процесу і сприяє розвитку і вихованню дітей.