Новий прокурор Сокирянського району завітав до Сокирянської виправної колонії № 67

24 червня 2014 року з робочим візитом Сокирянську виправну колонію відділу Державної пенітенціарної служби в Чернівецькій області (№67) відвідав прокурор Сокирянського району Шевчук Олександр Іванович.

Під час візиту, у супроводі начальника виправного закладу полковника внутрішньої служби Геннадія Миколайовича Мартинюка та його заступників було здійснено обхід житлових приміщень, приміщень дисциплінарного ізолятора, камерного типу, арештного дому та проведено прийом засуджених з особистих питань. Скарг та заяв на умови утримання від засуджених, які відбувають покарання в установі до прокурора району не було. Основними питаннями, якими цікавились засуджені, це амністія, застосування заохочувальних норм законодавства до осіб з тривалими термінами покарання та питання працевлаштування після звільнення і постановки на облік в органах внутрішніх справ України.

Начальник виправної установи відмітив, що пріоритетними завданнями пенітенціарної служби є покращення умов тримання засуджених, приведення даних умов до європейських стандартів, проведення відповідної виховної роботи із засудженими під час відбування покарання та підготовка до їх звільнення.

За результатами  обходу було відзначено, що умови утримання та дотримання законності в Сокирянській виправній колонії (№67) залишаються на належному рівні, однак зупинятись на досягнутих результатах не варто, оскільки з урахуванням сьогодення є питання, над якими персоналу установи необхідно працювати.

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

64 + = 74