Обговорення концепції створення Служби фінансових розслідувань України

Нещодавно в режимі відеоселектору, відбувся  кущовий семінар присвячений обговоренню концепції створення Служби фінансових розслідувань України, відповідних законодавчих змін та механізмів їх застосування. Захід, основою якого став діалог представників Державної фіскальної служби, громадськості та бізнесу, пройшов за ініціативи Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, який днями представив Урядовий пакет –комплексний план змін у податковій системі.

Участь у семінарі взяли підприємці та громадські діячі Чернівецької, Запорізької, Черкаської, Харківської, Рівненської, Кіровоградської та Дніпропетровьської областей.

Перший заступник голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко, який головував на заходінаголосив, що для нормальної роботи бізнесу необхідно глобально усунути передумови корупції:

Основні переваги створення Служби фінансових розслідувань:

Зосередження у єдиній структурі – СФР – зусиль з протидії загрозам у фінансово-економічній сфері.

Зменшення тиску на бізнес, сприяння фінансової прозорості, створення рівних і справедливих для всіх правил.

Усунення дублювання функцій правоохоронних органів та збереження бюджетних коштів. Процес створення Служби не вимагатиме додаткових видатків. Водночас буде зекономлено державні гроші за рахунок скорочення структур-дублерів.

Створенння єдиної структури – запобіжник від колективної безвідповідальності.

Нова Служба фінансових розслідувань буде підпорядкована Кабінету Міністрів України. Раз на рік звітуватиме перед Верховною Радою України.

З матеріалами щодо створення Служби фінансових розслідувань можна ознайомитись на офіційному порталі територіальних органів ДФС    у Чернівецькій області у банері «Громадські обговорення» за посиланням: http://minrd.gov.ua/baneryi/gromadske-obgovorennya.

Заступник начальника  ОДПІ                                  Ю.П.Бєдний    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 4 =