Обговорено аспекти подальшої роботи мобільної амбулаторії для здійснення профілактичних медичних обстежень жителів громади

На базі КНП «Сокирянська лікарня» відбулась робоча зустріч з представником Міжнародної організації «Лікарі світу – Греція» стосовно подальшої роботи  мобільної амбулаторії для здійснення профілактичних медичних обстежень жителів громади

Секретар міської ради Любов Степаненко та директор КНП «Сокирянська лікарня» Олександр Андрійчук зустрілись з представником Міжнародної організації «Лікарі світу – Греція» Stratos Chiotis та регіональним куратором проекту Олексієм Грушком.

Йшлося, зокрема, про подальшу співпрацю в напрямку використання можливостей мобільної амбулаторії, яку надала Міжнародна організація «Лікарі світу – Греція», для роботи у віддалених населених пунктах громади.

Учасниками зустрічі обговорено пріоритетні напрямки надання медичної допомоги населенню в сільських населених пунктах громади з урахуванням індивідуальних потреб пацієнтів. Особливу вагу звернуто на питання матеріально-технічного доукомплектування амбулаторії з тим, аби фахівці могли надавати громадянам ширший спектр медичних послуг.

Протягом грудня – січня мобільний юніт працював у сільських населених пунктах громади. За вказаний період медиками КНП «Сокирянська лікарня», які працювали на базі амбулаторії, було здійснено попередній профілактичний огляд 650 жителів громади, в тому числі дітей та людей похилого віку, а також осіб з категорії внутрішньо переміщених осіб.

 В ході зустрічі секретар міської ради Любов Степаненко вручила  представнику Міжнародної організації «Лікарі світу – Греція» Stratos Chiotis Подяку Сокирянської міської ради за активну підтримку та допомогу закладам охорони здоров’я та населенню Сокирянщини.