ОБГОВОРЕНО ЗАХОДИ ЩОДО ЕКОНОМІЇ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ І НЕДОПУЩЕННЯ ВТРАТ БЮДЖЕТУ У 2016 РОЦІ

 На апаратній нараді при т.в.о. голови райдержадміністрації Петру Бескупському за участю голови районної ради Василя Козака, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, голів місцевих рад було заслухано інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації  з виконання заходів щодо економії державних коштів та недопущення втрат бюджету у 2016 році і обговорено основні заходи, спрямовані на економію бюджетних коштів у 2016 році.

Як зазначалося, в основному всі заплановані минулоріч заходи виконані:  планові показники бюджету району перевиконано, здійснювалися заходи щодо виявлення нових надходжень до бюджету, проводилась робота щодо недопущення несплати поточних податкових зобов’язань тощо.  Разом з тим, податковий борг по району зріс, в тому числі до державного бюджету.

Після обговорення було уточнено план заходів на 2016 рік щодо економії державних коштів і недопущення втрат бюджету та дано конкретні доручення. Як наголосив Петро Петрович основне завдання всіх розпорядників коштів, голів місцевих рад та профільних служб  – не допустити нераціональне використання бюджетних коштів та сприяти надходженню до бюджетів всіх рівнів.

Повідомляє Сокирянська РДА