Оновлена та відремонтована Ломачинецька гімназія

Ломачинецька гімназія повністю відремонтована за бюджетні кошти. За ініціативи міського голови Василя Козака за останні дві роки було зроблено великий обсяг роботи: замінили старі вікна, утеплили фасад, перекрили дах, замінили огорожу, встановили альтанки, відремонтували коридори, роздягалки, внутрішні вбиральні. Батьки школярів та колектив закладу також не залишились осторонь та відремонтували класи, оновили квітники, встановили сучасні стенди, які радо зустрічають учнів нашої гімназії.

З відновленням освітнього процесу, після дистанційного навчання, на учнів нашого закладу чекав приємний сюрприз – відновила роботу їдальня, яка останніх кілька місяців оновлювалася та осучаснювалася. Відремонтоване, світле, сучасне приміщення харчоблоку розглядали з захопленням усі учасники освітнього процесу. Дехто, пообідавши, повертався просто посидіти у цій красі. Учні із задоволенням поспішають на перерві до їдальні. Можу відмітити, що за останній тиждень гарячим харчуванням скористалися 95 % дітей.

Увесь колектив гімназії, батьки та учні щиро вдячні всім причетним за оновлену їдальню. Нехай сторицею повертаються сили та витрачені кошти. Усіма силами намагатимемося допомагати та берегтимо вже зроблене.

Завідувачка гімназії Вікторія КОНЦАРЕНКО