Автопарк спецтехніки Сокирянського лісгоспу постійно збільшується

Весна вже активізувала кожен вид діяльності лісівників. Майже скрізь потрібна потужна техніка. Віднині утримувати у належному стані лісові дороги, що знаходяться на балансі Сокирянського держлісгоспу, допомагатиме і автогрейдер. 10 березня, пізно ввечері, лісівники на платформі тягачем доставили на територію лісгоспу автогрейдер «New Holland F-106.6», що був безоплатно переданий з Берегометського лісмисливгоспу відповідно до наказу Держлісагентства. Зранку інженери та техніки оглядають технічний стан та перевіряють роботу всіх агрегатів спецтехніки, що нещодавно прописалася на території Вашковецького лісопункту.

«Починаючи з 2010 року за кошти нашого підприємства збудовано 24 кілометри лісових доріг з гравійним покриттям, ще понад 70 кілометрів автошляхів третьої категорії знаходяться на балансі лісгоспу. Крім цього, ліси підприємства розміщені не одним масивом, а клаптиками від 180 до 3 тис. гектарів, тож вантажні автомобілі лісівників завдають шкоди і комунальним, і польовим дорогам. Для утримання, або ж відновлення дорожнього покриття доводилося замовляти спецтехніку у будівельних організацій. Відтак завдяки сприянню начальника Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василя ГОНЧАРА, лісгосп матиме власний автогрейдер, що у парі з бульдозером впродовж усього року можна буде задіювати до дорожнього будівництва», – повідомив директор ДП «Сокирянське лісове господарство» Олександр ЧЕБАН.

«Техніка хоч і не нова, однак у відмінному стані. Перед тим, як передати нам берегометські лісівники провели капітальний ремонт та обслуговування всіх важливих агрегатів спецтехніки», – повідомив головний інженер підприємства Олег ЗЕЛІНСЬКИЙ.

Наразі проводиться документальне оформлення передачі автогрейдера і державна реєстрація. Вже визначено першочергові роботи, що мають виконуватись. Тож незабаром спецтехніка вже приступить до роботи.

Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»