Оновлено харчоблоки у закладах дошкільної освіти міста Сокиряни

Днями в закладах дошкільної освіти «Веселка» та «Барвінок», що в місті Сокиряни, завершено ремонтні роботи харчоблоків.

«Діти – наш найдорожчий скарб, тому підтримувати, заохочувати їх, а також створити всі неохідні умови для повноцінного навчання та розвитку – наше основне завдання» – наголошує міський голова Василь Козак.

Кухонне приміщення закладу дошкільної освіти № 1 «Веселка» міста Сокиряни вдалось повністю оновити за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, які вдалось залучити завдяки народному депутату України Валерію Божику. Тут здійснено заміну внутрішніх мереж електроосвітлення, дверей, облаштування стін, стелі, підлоги, системи вентиляції, оновлено каналізаційні мережі. Найближчим часом харчоблок установи буде повністю оснащене сучасним і якісним технологічним обладнанням та кухонним інвентарем.

Харчоблок закладу дошкільної освіти № 2 «Барвінок» відремонтовано декоративною плиткою, оновлено витяжну систему, бойлер, мийки для харчових продуктів та рукомийники. Окрім того, придбано кухонний інвентар, побутову техніку та меблі для харчоблоку, які невдовзі повинні доставити до закладу.

Процес осучаснення харчоблоків у навчальних закладах громади буде продовжуватись. «Зміни культури харчування у дітей як ніколи на часі, тому ми повинні забезпечити умови для того, аби діти могли здорово та корисно харчуватись» – зауважує міський голова Василь Козак.