Оперативна інформація щодо ситуації на території Сокирянської громади станом 03 березня
274521555_263602565944991_3935211977958623586_n

Ситуація на території громади стабільна та контрольована. Охорону важливих стратегічних об’єктів громади забезпечено. Вживаються заходи для укріплення основних об’єктів інфраструктури.

Транспорт, зв’язок та решту комунікацій налагоджені та працюють стабільно.

Системи енергозабезпечення краю працюють в повній готовності.

Заклади охорони здоров’я громади працюють в штатному режимі та готові до роботи в умовах надзвичайної ситуації.

Аптечна мережа працює. Основний асортимент ліків наявний. Якщо певних видів медикаментів немає – є їх аналоги. У зв’язку з тим, що значна частина медичних препаратів та розхідних матеріалів постачалась з областей, де нині тривають активні бойові дії, можуть бути тимчасові труднощі з наявністю певних ліків. Дані питання, по можливості, оперативно вирішуються, однак є обставини, які не залежать від аптечних мереж.

Ліки, які видавались за пільговими рецептами – видаються. Якщо виникають труднощі з електронними направленнями – приймаються письмові направлення від сімейних лікарів.

Фармацевтична мережа намагається максимально забезпечити жителів громади всім необхідним. У разі тимчасових незручностей, закликаємо населення ставитись з розумінням!

Продукти харчування, хліб та речі першої необхідності, за потребою та по можливості, постачаються.

Закликаємо населення не панікувати! Не поширюйте неперевіреної інформації! Зберігаймо спокій!

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, провокацій, необхідності розміщення осіб, які прибули з інших областей України чи інших питань – в будь-який час звертатись в приймальню Сокирянської міської ради за номерами (03739)2-01-11 та 2-11-71 або до старости населеного пункту.