Озеленення ЗДО № 2 м. Сокиряни – сприяє повноцінному відпочинку…

Гарно озеленена територія закладу дошкільної освіти – сприяє повноцінному відпочинку, прищеплює любов до природи, розвиває дбайливе ставлення до зелених насаджень, привчає до охайності та порядку. Це місце, де діти дістають естетичні враження від спілкування з природою, створюються сприятливі умови для фізичного розвитку.

Можливість посадити своє перше дерево дітям закладу дошкільної освіти № 2 «Барвінок» забезпечили Оксана БАБІЙ, заступник міського голови та Олександр ЧЕБАН, директор ДП «Сокирянське лісове господарство, які з розумінням та бажанням зробили потрібну і важливу справу. Саме з їх сприяння, в заклад придбано велику кількість декоративних дерев та кущів.

Для найменших барвінчат спостереження за процесом висаджування дерев працівниками закладу, а також і їх посильна участь, стало і навчанням, і важливим відкриттям, і відповідальністю.

Природа сприяє розумовому розвитку дітей, їх логічному мисленню, глибшому пізнанню навколишнього світу, прагненню до створення краси своїми руками.

Щира подяка всім, хто долучився до такої важливої справи.