Пам’ять… Вона нетлінна і вічна!

Сьогодні, як і 77 років тому, Україна опинилася в епіцентрі воєнних дій. Повномасштабна військова агресія росії посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, на саме існування українців. Однак ми не маємо права забути тих, хто поліг у Другій світовій війні та кожного, хто наближав перемогу над фашистами.

Тож 8 та 9 травня у населених пунктах Сокирянської громади відбулись мітинги-реквієми та церемонії покладання квітів до Братських могил, пам’ятників та обелісків полеглим у світовому протистоянні 1939-1945 років.

Цьогоріч до скорботних урочистостей (які відбулись у вузькому колі за участю старост та працівників старостинських округів громади, фахівців будинків народної творчості та дозвілля населених пунктів, освітян) приєдналися заступник міського голови Іван Гангал, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко та начальник відділу культури і спорту міської ради Євген Пленгей.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, низько схилили голови у скорботі перед мільйонами загиблих українців, перед нашими земляками, чиї імена вписані в історію золотими літерами, а також тих, чиї імена не знаємо до тепер.

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна.