Перед судом постане буковинець, який обвинувачується у вчиненні хуліганства в Чернівцях
97280600

Слідчі поліції зібрали обґрунтовані докази протиправних дій 26-річного жителя Дністровського району, який нагадаємо: 14 березня з вікна квартири в обласному центрі здійснив три постріли з вогнепальної зброї в повітря. Поліцейські за цим фактом завершили досудове розслідування та скерували матеріали провадження до суду для розгляду.

Під час досудового розслідування співробітники Чернівецького районного управління поліції встановили, що того вечора 26-річний житель села Олексіївка, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, навідався у квартиру своєї сестри. Господарів помешкання в той час вдома не було. Буковинець знайшов ключ від сейфу, де зберігалася вогнепальна зброя, яка належить чоловікові родички. Після чого фігурант здійснив три постріли через вікно в повітря та покинув місце події.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували матеріали провадження з обвинувальним актом відносно порушника до суду. Буковинцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.