Першочергове завдання – об’єктивний розгляд звернень громадян

Для забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян Сокирянською ОДПІ ГУ Мін доходів у Чернівецькій області постійно приділяється увага зверненням громадян як одному з пріоритетних напрямів роботи та здійснюються заходи щодо оперативного вирішення порушених питань та забезпечення вимог Закону України «Про звернення громадян».
Згідно із графіком особистого прийому громадян, у січні – грудні минулого року у Громадський приймальні проведено 219 особистих прийомів громадян .
За цей же період відбулися 2 сеанси прямих «гарячих» телефонних ліній зв’язку з громадянами, на які зателефонувало 8 жителів району.
Минулого року до інспекції надійшло 4 письмових звернень, з них 4 заяви, що на 1 звернення меньше ніж у 2012році.. Повторних звернень не надходило.
Основними питаннями, що порушувалися у письмових зверненнях, є ухилення суб’єктів господарювання від сплати податків .Актуальними також є питання оподаткування доходів від підприємницької діяльності, вартості одержаного у спадщину майна та щодо можливості користування податковою знижкою.
Всі звернення, що надходять до об’єднаної податкової інспекції, уважно розглядаються, викладені в них факти ретельно перевіряються,а відповідь надається згідно з чинним законодавством.

Всю необхідну інформацію щодо проведення особистого прийому громадян посадовими особами інспекції розміщено на стендах у Центрах обслуговування платників податків на базі Сокирянської ОДПІ та її Новодністровського відділення а також на офіційному порталі територіальних органів Міндоходів у Чернівецькій області http://cv.minrd.gov.ua/mindohodiv-u-regioni/golov-upr/teritorialni-organi/
Зокрема Начальник ОДПІ Серебрянська Л.В. проводить особистий прийом щовівторка з 10 до 18 години. ЇЇ заступники :
Заришняк А.М. – щопонеділка з 10 до 18 години;
Бєдний Ю.П.- щосереди з 10 до 18 години.

Начальник ОДПІ Л.В.Серебрянська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

68 + = 77