Першовересень зібрав на святкову лінійку в Сокирянському ВПУ учнів, батьків, гостей

Який щасливий день сьогодні,

                                                                                              Веселий, радісний, ясний,

                                                                                             Це,  гомінливий і погожий

                                                                                             Почавсь навчальний рік новий

 

 

 

Дзвени, мій дзвонику, і весело співай!  Щасливо, срібно, радісно, родинно! І про уроки всім нам сповіщай. У добрий час, моя училищна родина.

Сьогодні першовересень зібрав на святкову лінійку в Сокирянському ВПУ учнів, батьків, гостей. І це не дивно. Адже в нашому навчальному закладі велике свято – День знань.  Саме сьогодні училищна родина приймає поповнення учнів першого курсу.

З новим навчальним роком учнівську молодь та педагогічних працівників училища  привітали   в.о. директора ВПУ С.Б. Журавський та почесні гості:

Заступник міського голови Н.П. Бескупська, депутат обласної ради, директор корпорації «Дністер»  М.О. Бабій,  викладачі та старшокурсники навчального закладу.

Крім щирих побажань успіхів та досягнень у навчанні від гостей були подарунки. Михайло Олексійович Бабій подарував професійний набір для настільного тенісу, а  Наталя Петрівна Бескупська вручила в.о. директора Журавському С.Б. комплект м’ячів.

Прикрасили свято першого дзвоника естрадні номери, а шеренги учнів густо рясніли вишиванками   та національною символікою.

Свято справило враження на учнів, батьків, гостей, всіх присутніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 4 =