Перший день осені – особливий для всіх!

Це подія, з якої розпочинається нове, незвідане, цікаве та головне в житті кожної людини. Вона залишається в пам’яті педагогів, батьків та всіх здобувачів освіти.

1 вересня у Сокирянському вищому професійному училищі, з дотриманням усіх епідемічних вимог, стартував новий 2021-2022 навчальний рік!

Просторе подвір’я навчального закладу зустріло знайомих старшокурсників та радо прийняло в свою дружну училищну родину новачків – першокурсників.

На свято був запрошений Сокирянський міський голова – Козак Василь Васильович, який побажав учням стати конкурентоспроможними фахівцями своєї справи.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Сокирянського ВПУ – Іван Бужак. Іван Миколайович щиросердно привітав колег та здобувачів освіти зі святом, а також зазначив, що новий навчальний рік обіцяє бути нелегким та насиченим.

Під час святкового дійства панувала піднесена, емоційна та хвилююча атмосфера. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі вітання.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблого героя, учасника АТО, колишнього учня – Степана Загребельного.

Зі словами настанови до першокурсників звернулася класний керівник – Оксана Загарчук. Зворушливими патріотичними піснями привітали всіх аматори сцени: Яна Болюк та Іван Лисько. Право надати перший дзвоник отримала першокурсниця Андріана Кокіш.

В добрий час вам, друзі!