Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко підписав розпорядження про мінімізацію наслідків погодних умов у зимовий період

Аналізуючи прогнози синоптиків на території Чернівецької області та сусідніх з районом областей, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко зібрав нараду з керівниками профільних служб та галузевих управлінь. Він в черговий раз наголосив на відповідальності всіх служб за підготовку до можливих ускладнень погодних умов.

Отож за результатами наради було прийнято розпорядження, яке дозволить забезпечити належне функціонування систем життєзабезпечення району. Зокрема, органи місцевого самоврядування мають подбати про зимове утримання доріг комунальної власності, в частині заключення договорів з підприємствами, організаціями, установами, в яких є в наявності відповідна спецтехніка, організувати патрулювання на небезпечних ділянках дороги та створити сприятливі умови для роботи снігоприбиральної техніки. Філія «Сокирянський райавтодор» повинна створити необхідний 100 відсотковий запас паливно – мастильних матеріалів та посипкового матеріалу, забезпечити постійне чергування тягачів на традиційно важких ділянках дороги. Передусім це стосується доріг державного значення Р-63, Т 02-11, Т 26-41, Т 2634. Т 26-33.

Цього року керівництво центральної районної лікарні повинно бути готовим до роботи в умовах обмеженого постачання електроенергії та активізувати інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення щодо надання першої медичної допомоги на випадок обмороження та вуличного травматизму.

Сокирянському РЕМу та Цеху електрозв’язку №7 ПАТ «Укртелеком» необхідно забезпечити надійну та безперебійну роботу системи оповіщення цивільного захисту на випадок надзвичайних ситуацій та вжити заходів щодо мінімального відключення об’єктів життєзабезпечення від електропостачання.

А разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних  з функціонуванням систем життєзабезпечення населення інформувати:

 чергового районної державної адміністрації  за телефонами: 2-15-75, 2-12-57;

чергового  комунального підприємства «Сокиряни – благоустрій»: 2-16-91;

чергового філії  «Сокирянський райавтодор » : 2-15-53, 2-04-64,

 

або  Сокирянський районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій: 101

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + = 19