Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко здійснив виїзний прийом громадян

19 березня, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко спільно з начальником відділу Держземагентства в Сокирянському районі здійснив виїзний прийом громадян в населених пунктах Гвіздівці та Олексіївка.

Зокрема, жителів с. Олексіївка турбують протиправні дії одного з мешканців села, який самовільно перекрив частину дороги загального користування, що спричиняє незручності для інших жителів населеного пункту. Також скаржаться сусіди цього ж громадянина на незадовільний санітарний стан  його господарства, що призводить до скупчення бродячих тварин та складає небезпеку для людей. Стосовно даного звернення Олексій Бойко доручив відповідним службам детально вивчити питання та вжити заходів щодо його вирішення.

Розглянув перший заступник голови райдержадміністрації і ряд земельних питань, вирішення яких знаходяться на його особистому контролі до остаточного врегулювання.

В рамках виїзного прийому Олексій Бойко побував на об’єктах соціальної сфери. Зокрема він перевірив функціонування освітнього закладу, дотримання в приміщеннях температурного режиму та якість харчування школярів.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 9 = 17