Під час війни головне – не втрачати людяність!

Працьовиті та відповідальні жителі Сокирянщини у цей нелегкий час воюють на всіх фронтах та підтримують армійців хто як може.

Зокрема, не стихає робота у пекарні жителя села Романківці – Михайла Михайловича Лисого, де вправні, турботливі та дбайливі господині населеного пункту систематично готують свіжу випічку для захисників України, які боронять кожен клаптик рідної землі.

Ці клопітливі жінки віддають душевне тепло не тільки власним родинам, але і тим, хто відстоює незалежність Батьківщини в окопах.

Подякувати романковецьким господаркам за небайдужість, активну громадянську позицію та вручити Подяки Сокирянської міської ради – до округу завітали Сокирянський міський голова Василь Козак та секретар міської ради Любов Степаненко.

Софія Алієва, Лідія Кишка, Любов Шамбра, Любов Редько, Зіна Швець, Людмила Галушка, Лідія Лиса, Галина Швець, Марія Кушнір, Марія Шамбра, Марія Смук, Зінаїда Зла, Марія Марущак – вмілі господині села Романківці, які власними руками готують запашні паляниці, м’якенький хліб та солодкі смаколики для наших захисників.

Забезпечує необхідними продуктами для приготування випічки романківчанин Віктор Зубаль.

Для бійців від романковецьких волонтерів передано не тільки хлібобулочні вироби, але й м’ясні консерви, дбайливо заготовлені родиною Мирослава та Тетяни Бабій.

Під час війни, головне – не втрачати людяність. Тож дякуємо, вам дорогі трудівники та трудівниці за те, що не залишаєтесь осторонь, переймаєтесь потребами хлопців та приближуєте нашу перемогу!

Сильні разом!