Підобліковці Сокирянського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції зустрілися з керівником громадської організації «Шлях до життя»

11 серпня 2014 року в Сокирянському підрозділі кримінально-виконавчої інспекції  відбулася чергова зустріч осіб, які перебувають на обліку в інспекції, з представниками громадських організацій. На цей раз в гості до КВІ завітав керівник обласної громадської організації «Шлях до життя» Сергій Козлов з Житомира.

 

У заході взяли участь 10 підобліковців. В основному, це молоді люди, які мають певні життєві труднощі та відносяться до категорії людей з ризикованою поведінкою. «Що може перешкодити досягненню мрії та мети» – такою була тема зустрічі. Під час обговорення теми були розкриті наступні питання: що таке мета та мрія, чому люди не досягають своїх мрій, які зміни у житті та характері людини потрібні для досягнення життєвого успіху.

 

Мета подібних зустрічей – мотивувати учасників на позитивні зміни у характері, у відношенні до себе та оточуючих. Всі присутні мали змогу побачити цікаву слайд-презентацію та відео сюжети з життя різних успішних людей. Активну участь в обговоренні вказаних питань з учасниками заходу взяв начальник Сокирянського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Віталій Мадей.

 

 

Подібні зустрічі  ще раз підтверджують необхідність та ефективність взаємодії державних і громадських організацій у справах морального та етичного розвитку і відновлення нашого суспільства.

 

 

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 3 = 8