Підведені підсумки діяльності Сокирянської виправної колонії № 67 за перший квартал 2014 року

 

11 квітня 2014 року у актовому залі Сокирянської виправної колонії (№ 67) на загальній нараді під керівництвом начальника відділу ДПтС України в Чернівецькій області полковника внутрішньої служби Миколи Онофрейчука були підведені підсумки оперативно-службової діяльності установи.

В ході наради проаналізували позитивні та негативні аспекти на пріоритетних напрямках службової діяльності колонії, розглянули питання зміцнення дисципліни і законності серед особового складу.

Розпочався захід з виступу начальника Сокирянської ВК підполковника внутрішньої служби Геннадія Мартинюка, який розповів присутнім, що протягом першого кварталу поточного року оперативна обстановка була і залишається стабільною та керованою. В установі постійно проводиться робота щодо недопущення потрапляння до зони, що охороняється, заборонених предметів та речовин.

Дотримання належних комунально-побутових умов для засуджених завжди було і є одним з пріоритетних напрямків роботи. З метою якісного медичного забезпечення засуджених систематично проводиться їх медичний огляд, що дозволяє здійснювати профілактику багатьох захворювань.

В навчальних закладах Сокирянської колонії для повноцінного та якісного навчання засуджених створені всі необхідні умови, що в свою чергу дає змогу особам, які навчаються, отримати документ про освіту.

Значну роль у виховному процесі має також залучення засуджених до праці. В колонії особи позбавлені волі мають можливість займатися видобуванням стінового каменю, вапнякового борошна, деревообробкою, виготовляти оздоблювальну та тротуарну плитку, бордюри та памятники.

Не обійшлося на нараді і без приємних новин. За сумлінне і належне виконання своїх обов`язків та уміле керівництво установою начальнику Сокирянської виправної колонії № 67 Геннадію Мартинюку присвоєно чергове спеціальне звання полковник внутрішньої служби, з чим його і привітав начальник відділу ДПтС України в Чернівецькій області Микола Онофрейчук та вручив полковничі погони. Також, згідно наказу ДПтС України, за належне забезпечення  комунально-побутових умов в установі, памятним  нагрудним знаком був нагороджений заступник начальника колонії з інтендантського та комунально-побутового забезпечення майор внутрішньої служби Віталій Танас.

Завершуючи захід, очільник Буковинських пенітенціаріїв визначив завдання, які стоять перед працівниками колонії, та подякував їм за надійну і якісну роботу. «Дуже важливо, що Ви безумовно і чітко виконуєте вимоги кримінально-виконавчого законодавства України та відомчих нормативно-правових актів Державної пенітенціарної служби України. Від Вашої праці залежить стан правопорядку не лише в установі, а й в регіоні в цілому, і я щиро вдячний Вам за це», – підкреслив Микола Онофрейчук.

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48 + = 55