Підведено підсумки роботи оперативної обстановки та забезпечення режиму, нагляду і безпеки в установах виконання покарань

На базі державної установи «Сокирянська виправна колонія (№67)» 07 жовтня 2021 року, за головуванням першого заступника начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України Володимира БОЙЧУКА, за присутності начальника управління ДКВСУ ЦЗМУ полковника внутрішньої служби Сергія ЛИСАКА, перших заступників начальників установ та начальників оперативних підрозділів установ, підведено підсумки роботи оперативної обстановки та забезпечення режиму, нагляду і безпеки в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Мінінстерства юстиції по підсумкам роботи за дев’ять місяців 2021 року.

Традиційно, практичну частину зборів розпочато із проведення стройового огляду особового складу установ виконання покарань. В подальшому було здійснено обхід території та об’єктів державної установи «Сокирянська виправна колонія (№67)».

Під час проведення наради керівництвом Управління надано об’єктивну оцінку діяльності установ виконання покарань за звітній період у підтриманні в них правопорядку, обговорено ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності УВП та СІЗО, визначено конкретні заходи щодо вдосконалення роботи та встановлено терміни їх виконання. Учасникам зборів наголошено на безумовному забезпеченні стабільного стану правопорядку та оперативної обстановки, надійної ізоляції ув’язнених та засуджених, зміцненні режиму тримання та посиленні нагляду за їх поведінкою, підвищенні ефективності та безпеки несення служби персоналом установ, а також забезпечення заходів з модернізації та покращення діяльності установ в цілому.

По підсумках наради персонал, який досяг позитивнивних результатів роботи протягом звітнього періоду, був відзначений почесними грамотами та подяками.