«Пісня про рушник – гімн материнській любові»

15 травня, в день сім’ї, в Білоусівському НВК проведено виховний родинний захід. Господарем усього заходу була класний керівник 11-А класу Бойчук Світлана Миколаївна, досвідчений педагог, вчитель, яка гостинно відчинила двері 11-А класу, де цікаво і змістовно пройшов з останніх і незабутніх шкільних уроків для учнів класу на тему: «Пісня про рушник – гімн материнській любові».

На цю хвилюючу зустріч були запрошені директор закладу Гафінчук Альона Степанівна, педагоги, а також батьки учнів класу.

Як учні, ті к і присутні гості мали можливість полинути в поетичний світ Андрія Самійловича Малишка, ознайомитися із творчістю українського письменника, автором багатьох поезій, стали піснями-квітами, що не в’януть з часом, а щоразу більше палахкотять. Учні 11-А класу вже виконували поезії, покладені на музику П.Майбородою, а присутні з насолодою і сльозами на очах слухали твори письменника.

Не було в класній кімнаті жодного байдужого, кого б не зачепило за живе виконання пісень одинадцятикласниками, під керівництвом музичного керівника Майї Василівни Шиман та вчителя-предметника Бойчук Світлани Миколаївни. До випускників школи з словами-настановою звернулась керівник закладу Альона Степанівна Гафінчук, яка зауважила, що цей урок для них останній з відкритих уроків в їхньому шкільному житті і в школі. Далі уроки даватимуть їм не вчителі, а життя.

Лунали побажання від Надії Василівни Бєдної – першої вчительки одинадцятикласників, педагогів, батьків.

З словами подяки до всіх присутніх, особливо для свої випускників звернулась Світлана Миколаївна,  яка побажала учням міцного здоров’я, успіхів у подальшому дорослому житті, куди б їх доля не закинула, щоб вони завжди поверталися до рідного дому, до своїх батьків, і що їх завжди будуть чекати в стінах рідної школи.

Тепло, задоволення та приємні враження отримали всі присутні запрошені на свято. Такий захід для учнів запам’ятається назавжди.

Завершився захід піснею «Рідна мати моя», яку виконували всі присутні.

«Усе на світі має свої витоки: ріка витікає з малого джерельця, рослина виростає з насіння посіяного в землю, а пісня йде від душі, і в ній людина знаходить те, що хоче знайти,  і оцінює його відповідно до того, як вгамує її спрагу», – такими словами завершила захід Світлана Миколаївна Бойчук.

Заступник з навчально-виховної

роботи

Парада Валентина Петрівна

DSC_0236 DSC_0237 DSC_0238

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =