Подяки для нашого земляка-захисника Ярослава Бабенчука від командування військової частини, де мужній воїн несе службу

За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, самовіддане служіння українському народові, вірність військові      Присязі, наполегливість, рішучість, старанність, розумну ініціативу, зразкову військову дисципліну, а також проведення якісного та своєчасного ремонту озброєння і військової техніки, жителя Сокирянщини, нашого відважного земляка, старшого сержанта Ярослава Борисовича Бабенчука неодноразово відзначено Грамотами командування однієї із військових частин Збройних сил України, де мужній військовослужбовець виконує бойові завдання.

Ярослав Бабенчук став на захист Батьківщини із перших днів війни. До початку повномасштабного вторгнення окупантів працював у галузі геодезії. Свого часу також був інженером-маркшейдером підземних робіт одного із великих підприємств. Працьовий та відповідальний, рішучий та наполегливий – так відгукуються про захисника односельчани.

Пишаємося нашим мужнім та старанним земляком-захисником!

Бажаємо Ярославу та всім українським воїнам витримки та неушкодженими повернутися до рідного дому. Дякуємо вам, наші Герої,  за захист рідної землі. З такими відважними армійцями Україна обов’язково переможе! І цей день уже близько!