Поліція застерігає: пропонуючи отримати матеріальну допомогу, шахраї виманюють ваші гроші
shaxraystvo

Щоб увійти в довіру, порушники видають себе за представників державних установ чи відомих міжнародних організацій і пропонують оформити грошову допомогу. Дізнавшись від своєї жертви необхідну банківську інформацію, шахраї виводять з її рахунків усі кошти. Саме за такою схемою зловмисники ошукали жительку Дністровського району. За цим фактом дізнавачі поліції розпочали кримінальне провадження.

До поліції звернулася 29-річна жителька села Шишківці із повідомленням про зникнення коштів з її банківського рахунку. Заявниця розповіла, що до неї зателефонував незнайомець і повідомив, що вона може отримати грошову допомогу від керівництва держави, але для цього необхідно усунути деякі проблеми з картковим рахунком.

Довірившись співрозмовнику, буковинка надала йому конфіденційну банківську інформацію, завдяки якій зловмисник зняв з її картки понад 5,5 тисяч гривень.

Дізнавачі відділення № 1 (м. Сокиряни) Дністровського райвідділу поліції внесли відомості про цей факт до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Наголошуємо: дізнавшись про можливість отримати фінансову виплату чи подарунок, перевірте отриману інформацію на офіційному сайті установи чи організації. У жодному випадку не повідомляйте стороннім особам конфіденційну інформацію (в тому числі й термін дії банківської карти та CVV-код) та не зазначайте її на підозрілих ресурсах.