Попереду у наших депутатів – напружена робота

Одним із конкретних завдань, що стоять перед районною радою – є управління місцевим життям, а разом з тим і відповідальність депутатів за соціально-економічний розвиток та бюджет району. Варто зазначити, що непростим був початок роботи  останніх сесій районної ради, але в тому і полягає суть і мудрість ради, щоб демонструвати злагоду і порядок і того вимагати від інших. Сокирянська районна рада будує свою діяльність на принципах: народовладдя; законності; гласності; колегіальності; поєднання місцевих і державних інтересів; виборності; правової, організаційної та матеріально-фінансової самостійності в межах повноважень; підзвітності та відповідальності; державної підтримки та гарантії місцевого самоврядування.

Важливим моментом у діяльності ради є контроль за виконанням рішень ради.

Сокирянщина надзвичайно перспективна у своєму розвитку. Тож спільно з територіальними громадами сіл  району нам потрібно підтримувати справжнє самоврядування, навести порядок у власному домі, дбати про майбутнє нашого краю. Приємно зазначити, що за короткий час районній раді, спільними зусиллями з райдержадміністрацією, сільськими  радами вдалось здійснити багато позитивного в кожній галузі соціально-економічного та культурного розвитку району. Депутатський корпус – не вороги, конструктивні депутатські ініціативи до цього ніколи не блокувалися. Разом з тим, скоро вибори і можливість безконтрольного внесення у порядок денний популістських пропозицій є безвідповідальним рішенням по відношенню до виборців Про це  говорили наші депутати під час засідання постійних комісій ради. 33 питання порядку денного були внесені на  їх розгляд . Це важливі комплексні програми розвитку різних галузей народногосподарського комплексу Сокирянщини. Питань, як завжди, назбиралось багато, адже попередня  сесія районної ради була переповнена емоціями, а не рішеннями.   Не обійшлося без вибуху емоцій і цього разу. Першою була вимога депутата райради Олександра Кіструги про термінове скликання сесії та обрання голови Сокирянської районної ради.

Депутати  майже одностайно відмовилися  розглядати пропозицію Кіструги. Слово взяв заступник голови Сокирянської РДА Богдан Банчук, який повідомив, що мав розмову з керівництвом області. У обласних раді та адміністрації не поділяють думки про те, що зараз на часі є вибори голови райради.

Аргументував свою позицію член президії райради, голова постійної комісії Ростислав Бузило, який теж запропонував до стабілізації ситуації в Україні не приймати популістських поспішних рішень.

До присутніх на засіданні постійних комісій звернулась Світлана Іванічек, яка відмовилась бути головою райради.

То ж заступник голови Сокирянської районної ради Сергій Горн і надалі керуватиме радою. А його розпорядження про скликання сесії теж відмінене. Не на часі сьогодні ділити портфелі… Як показує життя, до владних крісел нині побігли масово, проте не ті …

 1. Ігор коментує:

  “То ж заступник голови Сокирянської районної ради Сергій Горн і надалі керуватиме радою. А його розпорядження про скликання сесії теж відмінене. Не на часі сьогодні ділити портфелі… Як показує життя, до владних крісел нині побігли масово, проте не ті …”

  А були значить ті що треба ???
  Голови районної ради немає вже 3 роки, виконує обов`язки Горн Сергій Едуардович (регіонал, що до останнього підтримував кровавий режим)

  Може досить тримати народ за ідіотів???

 2. Сокирянець коментує:

  Мені Горн нагадує собачку, як ті, що в машині – сидить собі і тільки головою махає (з усім погоджується). Здається, що в нього ніколи немає власної думки, або він їх не показує. Головою районної ради повинна бути людина зацікавлена, насамперед, в розвитку району та міста, а не збереження власного робочого місця!

 3. Такий самий Сокирянець коментує:

  Ви шановні подивіться на східі що твориться, подивіться що вже при цій владі “хорошого” зроблено. на ці ларьки в центрі міста та ці дороги на не біленні вперше в районі дерева, мусор не зібраний- це лице ваших чесних опозиційних. Питання – де бл-ть ці борці за свободу і за людей були всі ці 4 роки ці кіструги, гаджули, препелиці. гангали, морозови і ще купка дибілів, хоть один з них на майдані був, крісел захотіли бездарі а яух вам!!!

 4. правда коментує:

  Дебіли при владі були 4 роки: роздавали по 150 грв на право і наліво на дауна семенюка організовували групи бюджетників на антимайдан сприяли розвязанню війни на Сході.Все що витворяв янек вони одобрям–оце була і рда і рада такоі складової.Дебіл ростік якого вчить вічно чорна тамара баба степаненчиха перейо..на всіма і в усі дирки підстилка козака бабійка та бушиха яка всіх йоба..ів тягала на посади оце всі яких не вигнати з влади.!!!!А хто її хоче і хто буде від опозиціі побачите,але дивіться добре щоб не повилазило бо з опозиціі там ніхто не хоче бути,тому що це люди з іншого тіста а не ці які з пліснявою і смердінням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + = 15