Правоохоронці просять громадян бути уважними та обережними

Не кожен, на жаль, приходить до нашого двору чи хати з чистим сумлінням та добрими помислами. Це підтверджують і останні зведення правоохоронців. До поліції звертаються по допомогу жителі району, яким завдано кривди, болю, втрат.

Прикро констатувати факти, за якими відкрито кримінальні провадження, та вони є, встановлені слідчо-оперативними заходами.

25 березня вночі надійшло телефонне повідомлення від жительки села Грубна, у будинок якої проникли троє чоловіків, пошкодивши вхідні двері, защіпки на них , так би мовити, вдерлись силою до чужої хати та побили власницю дому. Один з них в чорному одязі та в’язаній шапці, що закривала велику частину обличчя,  штовхнув жінку на ліжко, погрожуючи, заволодів золотими сережками. Невідомий заставив потерпілу зняти прикраси. Все це і зафіксувала поліція, що прибула на місце злочину.

А 26 березня в Струмку викрадено 2 електродвигуни з подвір’я господаря. Слідчі працюють над встановленням особи злочинця.

Крадіжку бензопили у Ожевому здійснив житель цього населеного пункту, його і речовий доказ одразу виявили правоохоронці. Інструмент вартістю півтори тисячі гривень злочинець витяг зі складського приміщення. Бензопила марки «Viper» знову служить законному власнику, завдяки ефективному відпрацюванню оперативників с.Ожеве.

Інформуючи про роботу поліції, правоохоронці застерігають громадян, щоб були обачними і обережними, уважними і пильними.