Представлено нового керівника Дністровської окружної прокуратури
П.Руснак

23 грудня, керівник Чернівецької обласної прокуратури Антон Ковальський представив керівника Дністровської окружної прокуратури, а також заступників керівників та начальників відділів окружних прокуратур Чернівецької області.

Комісією з добору керівного складу органів прокуратури схвалено призначення на посаду керівника Дністровської окружної прокуратури Петра Руснака.

Представляючи очільника окружної прокуратури Антон Ковальський відзначив, що увесь трудовий шлях Петра Анатолійовича пов’язаний з органами Чернівецької обласної прокуратури, він досвідчений та професійний керівник.

«Основне завдання для нового керівника – забезпечити злагоджену роботу колективу та координацію правоохоронних органів» – наголосив Антон Ковальський.

Петро Руснак запевнив, що докладе усіх зусиль для виконання поставлених перед ним завдань.

Довідково: Петро Руснак розпочав роботу в органах прокуратури у 2008 році на посаді помічника прокурора Заставнівського району Чернівецької області. Працював прокурором у відділах апарату прокуратури Чернівецької області; прокурором Сокирянського району Чернівецької області; керівником Кельменецької місцевої прокуратури Чернівецької області.

Пресслужба прокуратури у Чернівецькій області